Barion Pixel
Často kladené otázky

Často kladené otázky

Zázvorový shot môžete piť samostatne, ale aj riediť ho s vodou. Je možné si z neho urobiť zázvorovú limonádu či čaj. Neodporúčame však prekračovať maximálnu dennú dávku, a to 50 ml. Pred použitím fľašu poriadne pretrepte, sediment na jej dne nie je chybou.

Duckinger je kombináciou kvality a chuti aj za cenu náročnejšej výroby. Pri tej nedochádza k tepelnej úprave ani pasterizácii, nie je použitá žiadna chémia ani prídavné látky, ktoré môžu znižovať účinnosť. Šťava v shotoch je získaná procesom lisovania za studena. Pri studenom lise sú zachované všetky živiny a vitamíny, ktoré zázvor obsahuje, v najväčšom množstve a v ich prirodzenej forme. Takto spracovaný produkt vydrží čerstvý v chladničke pri teplote 4 – 8 °C až 3 týždne. Najlepšie chutí, ak ho pred použitím necháte pár minút v izbovej teplote.

Zázvorový shot Duckinger je súčasťou zdravého životného štýlu. V žiadnom prípade nenahrádza pestrú a vyváženú stravu. Práve naopak, krásne ju dopĺňa.

Zázvor má aj v malom množstve výrazné účinky na organizmu. Nie je vhodný pre ľudí trpiacich vysokým krvným tlakom, so zápalom žalúdka, hemofíliou, diabetom alebo s kardiovaskulárnym ochorením.