Barion Pixel
O nás

Náš príbeh

Príbeh zázvorových shotov Duckinger sa začal písať dávno pred tým, než sa zrodil nápad ich predávať. Začal ako potreba chrániť zdravie seba a svojej rodiny počas chrípkového obdobia. Hľadal som možnosť, ako dať telu dostatok živín a energie na boj s prechodnými vírusmi a chorobami. Výživové doplnky, čaje, byliny – na výber toho bolo ohromne veľa.

Po dlhšom porovnávaní som dal prednosť prírodným ingredienciám pred tabletkovými vitamínmi a siahol po ginger shotoch. Tie spĺňali všetko, čo som hľadal. Hlavnou úlohou zázvoru nie je liečenie, ale posilnenie imunity. A ak sa teda už v tele prejaví choroba, zázvor vďaka silným protizápalovým účinkom povzbudí organizmus. Bingo!

“Najlepšia chuť!”

Jednoznačne najlepší zázvorový drink, čo som ochutnala. Je v praktickej fľaši a dlho vydrží v chladničke.

Saša S.

“Poctivý shot. Odporúčam vyskúšať.”

Bálint S.

“Chutné”

V chladničke máme vždy aspoň jednu fľašu. Chuť je super, dosť silná na prvýkrát, ale zvyknete si. U nás doma si dávame každý deň.

Anna V.

Shot, ktorý nemal šťavu

Na zázvorové shoty som presvedčil aj svoje okolie a priateľov. Aj napriek prvotnej neochote sa na to podujali, nech už bola chuť akákoľvek. Týždne plynuli a ja som pravidelne objednával nové a nové balenia. Netrvalo dlho, kým som spozoroval, že im niečo chýba. „Nemali šťavu.“
Druhý problém bolo, že ich cena nebola práve najpriaznivejšia. Mnohé rodiny by ginger shot pili pravidelne, no nechcú alebo si nemôžu dovoliť nechať značnú časť rozpočtu za zázvorové drinky. Po dvoch mesiacoch chrípkového obdobia som si uvedomil, že to musí ísť aj inak – chutnejšie a cenovo dostupnejšie.

Mesiace pokusov

V tom čase sa zrodila idea Duckingera a začal sa dlhý proces hľadania správnych chutí. Výroba prebiehala svojpomocne – experimentovaním. Hľadal som kombináciu chuti, účinku a ceny, ktorú som v iných drinkoch nedostal.

Prvé ginger shoty vznikli doma. Menili sa ingrediencie, ich pomer aj dodávatelia. Vývoj systémom pokus-omyl trval mesiace, no na jeho konci je Duckinger s výnimočnou chuťou, ktorú ľahko spoznáte medzi inými zázvorovými drinkami.

Cesta za výnimočnou kvalitou

Pri výrobe som mal dve podmienky. Prvou bola vysoká kvalita použitých ingrediencií. Bez nich by bol Duckinger iba ďalším zázvorovým shotom na trhu. Sme hrdí na to, že v Duckingeri využívame iba kvalitný zázvor, tie najlepšie citróny a med, ktorý pochádza priamo od slovenských včelárov.

Druhou podmienkou bola cena výroby. Stál som si za tým, že zdravie by nemalo byť otázkou peňazí. Cieľom bolo, aby kúpa Duckingera nebola vnímaná ako investícia, nad ktorou sa musíte niekoľko dní rozhodovať.

Duckinger – shot zdravia do každej rodiny

Duckinger je shot zdravia vhodný do každej rodiny. Dodáva silu nášmu telu, keď potrebujeme pomôcť s odolnosťou organizmu. To, čo som dal svojej rodine chcem šíriť ďalej a ponúknuť každému, kto sa zaujíma o zdravie svojich najbližších.

Produkty